UAB Sesoma padalinys CNC-Service specializuojasi CNC technologinių sprendimų įgyvendinimu Pabaltijo šalyse. Nuo 2008 metų įgydami vis daugiau patirties bendraujant su savo partneriais, savo įgyvendintus projektus galime drąsiai vertinti kaip sėkmingą veiklos rezultatą. Sėkmingai įgyvendinami CNC pjovimo technologiniai projektai įkvepia mus tobulėjimui.

Matydami augantį gamintojų susidomėjimą mūsų rinkos potencialu, mes investuojame į CNC produkcijos asortimentą ir žmogiškuosius išteklius.

Siekdami profesionaliausio  rezultato, savo biznyje kuriame šaką CNC-Service, kuri tiesiogiai sufokusuota į CNC technologinių sprendimų įgyvendinimą.

Baltijos šalyse šiuo metu atstovaujame JAV CNC įrengimų gamintoją Multicam ir Italijos medienos apdirbimo įrengimų pramonės lyderį Masterwood.

UAB Sesoma su Sesoma OY (Suomija), Sericomex Sweden AB (Švedija), Sesoma OU (Estija) ir Rigas Sesoma (Latvija) yra  Mutoh North Europe įmonių grupės dalis, aptarnaujanti daugiau nei 40 000 klientų visoje Šiaurės Europoje.